Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Парашутист вижив після падіння

Автор:

|

Березень 28, 2013

|

Рубрика:

Парашутист вижив після падіння

Ветеран парашутного спорту Крейґ Степлтон виконував складний трюк на висоті 8 тис. футів, але його парашут заплутався й чоловік упав на землю. Він дивом залишився живий.

51-річний каліфорнієць разом зі своєю напарницею Кеті Генсон намагався виконати в повітрі складну фігуру. Її суть полягає в тому, що два парашутисти мають зустрітися в повітрі, щоби розгорнути державний прапор і тріумфально приземлитися, тримаючи його в руках. «Не міг повірити, що це відбувається зі мною, адже я – далеко не новачок у таких справах», — розповів П. Стемплтон.
Екстремал спробував розгорнути свій резервний парашут, але й із ним зазнав невдачі. Два парашути, що не розкрилися, усе ж трохи сповільнили падіння Крейґа, і він вирішив якось рятуватися. Чоловік згрупувався, щільно притиснувши коліна до грудей, і зрештою відчув, як на швидкості 30 миль на годину звалився на землю та прокотився по ній. Батько двох дітей відбувся кількома синцями та вивихом плеча. Рентген показав, що всі кістки – цілі. Утім, місце «посадки», яке виявилося для нього справді щасливим, могло з такою ж легкістю перетворитися на смертельне. Крейґ Стемплтон упав на м’який ґрунт виноградника, але там було стільки залізних прутів, що він із високою ймовірністю міг наштрикнутися на них.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply