Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Папуга, що знає домашню адресу

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Папуга, що знає домашню адресу

У Японії папуга, який утік із дому, сам назвав поліцейським свою домашню адресу й телефон, після чого повернувся до господині. Власниця пернатого Піго з міста Сагаміхара навчила його цієї важливої інформації після того, як кілька років тому з її будинку зник інший папуга.

Дворічний Піго вилетів із помешкання через відчинене вікно 29 квітня. Наступного дня його приніс у поліцію постоялець міського готелю, якому птах сів на плече.

У поліцейському відділку «блудного папугу» помістили, як і годиться, у клітку. До вечора наступного дня ув’язнений птах почав давати свідчення: «Місто Сагаміхара, мікрорайон Мідорі». Почувши ці дані, правоохоронець подзвонив за вказаною адресою — йому відповіла 64-річна хазяйка Піго. Жінка пояснила, що п’ять років тому в неї зник інший папуга, попередник Піго, і знайти його так і не вдалося. Тому, коли син із невісткою подарували їй Піго, вона насамперед навчила його говорити адресу й номер телефону.

Тільки після цього папуга вивчив звичайні «привіт», «доброго ранку», «Піго — гарний», а також імена онуків власниці. У поліцейській дільниці з нагоди возз’єднання птаха з його господинею організували спеціальну прес-конференцію, яку знімали представники шести телеканалів і 11 фотографів. Піго, потрапивши в центр загальної уваги, знову замовк і перед об’єктивами не вимовив ані слова.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply