Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Папа пересів на водневого «японця»

Автор:

|

Жовтень 26, 2020

|

Рубрика:

Папа пересів на водневого «японця»
Новий «папамобіль»

Глава Римсько-католицької церкви (РКЦ) отримав подарунок. Йому презентували сучасний «папамобіль» на водневому паливі. Новий автомобіль призначений для проведення публічних заходів. Ним стала Toyota Mirai, яку попередньо тюнінгували відповідно до вимог автопарку Ватикану.
Автівка стала подарунком від концерну Toyota і католицьких єпископів Японії. Церемонія вручення відбулася в резиденції понтифіка а Апостольській столиці. Під час переробки Toyota Mirai позбулася частини даху, замість нього встановили ковпак з куленепробивним склом, у центрі якого помістили крісло. Поруч із ним — поручні, щоб Папа міг триматися, вітаючи людей в той час, коли машина рухається. На світлинах також видно вбудовані в кузов автомобіля розкладні сходи.
У технічному оснащенні змін немає: автівку приводить в рух вихлоп силової установки на базі електродвигуна. Автомобіль має потужність 152 к. с. і живиться водневими паливними елементами, енергією отриманої в результаті електрохімічної реакції.
Загалом автопарк понтифіка не вирізняється розкішшю, у нього входять кросовер Dacia Duster, пікап Nissan NP300 Hardbody, а також універсал Skoda Rapid. А от дорогі автомобілі, які він часто отримує в дарунок, продають із аукціону, гроші спрямовують на доброчинні потреби. Ба більше, Папа дуже засмучується, коли дізнається, що хтось із священників їздить на розкішних транспортних засобах.
Як повідомляв «Міст», раніше понтифіку подарували «папабіль», збудований на базі пікапа Nissan Navara.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply