Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Острів, «заселений» ляльками

Автор:

|

Жовтень 22, 2015

|

Рубрика:

Острів, «заселений» ляльками

Ісла де ла Мюнека

Business Insider опублікував фото мексиканського острова Ла Ісла де ла Мюнека, який ще називають Островом Ляльок. Це місце вважають одним із найжахливіших видовищ на Землі, позаяк вся його територія обвішана тисячами понівечених ляльок.
Засновником острова вважається Дон Джуліан Сантана, котрий відрікся від світу та сім’ї, щоб населити тамтешні місця ляльками, а решту життя прожити на самоті. Свій задум він втілював упродовж 50 років. Згідно з легендою, причиною такої дивної поведінки відлюдника стала трагічна загибель дівчинки, свідком якої він став. Аби задобрити дух загиблої, він і створив Острів Ляльок.
Іграшки п. Сантана шукав на смітниках або обмінював у місцевих жителів на власноруч вирощені овочі та фрукти. Ляльки чоловік спотворював для того, щоб відлякати від свого будинку злих духів. Дон Джуліан трагічно загинув 2001-го — його тіло знайшли в тому ж каналі, де потонула дівчинка. Тепер острів приваблює безліч туристів із усього світу, особливо молодих людей, спраглих адреналіну.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply