Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Обличчям відомої південнокорейської компанії стали українки

Автор:

|

Листопад 12, 2020

|

Рубрика:

Обличчям відомої південнокорейської компанії стали українки
Реклама компанії PANASIA

Eперше у сфері судноплавства обличчям всесвітньо відомої південнокорейської компанії PANASIA стали дівчата-українки — сестри Вікторія і Марина Кіосе, телевізійні ведучі, одна «Міс Україна Інтернешнл-2016», інша — «Міс Україна Інтернешнл-2019».
«Природної катастрофи можна уникнути за допомогою подібних інновацій, і ви не уявляєте, як же круто бути частиною таких глобальних процесів», — зазначила Вікторія.
«Світовий океан відчуває справжній екологічний стрес, викликаний, передусім, життям і діяльністю людей. Саме тому ми раді стати частиною прогресивного механізму, який хоч трохи допоможе виправляти людські помилки», — додала Марина.
PANASIA займається розробкою найсучасніших технологій із очищення баластних вод, що запобігає забрудненню Світового океану. Вона займає одну з лідируючих позицій у світі з виробництва систем ультрафіолетового очищення баластних вод, маючи в своєму портфелі понад 1,5 тис. контрактів із переоснащення та базового монтажу обладнання такого типу на кораблях світового флоту.
Як повідомляв «Міст», українці допомагають робити світ екологічнішим.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply