Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Норвезька принцеса зреклася престолу

Автор:

|

Грудень 07, 2022

|

Рубрика:

Норвезька принцеса зреклася престолу
Дюрек Веррет і Марта-Луїза

Норвезька принцеса Марта-Луїза відмовилася від своїх королівських обов’язків, аби зосередитись на бізнесі альтернативної медицини, який вона веде разом із своїм нареченим, американським духовним гуру Дюреком Верретом. 51-річна королівна є четвертою в черзі на норвезький престол, проте відтепер уже не представлятиме королівську родину.
За її словами, зацікавлення «альтернативними методами» лікування може стати важливим доповненням до допомоги від традиційного медичного закладу. Вона разом із чоловіком проводить семінари, пропонуючи своїм споживачам медитації та шаманські вправи.
Водночас пара, як і раніше, буде відвідувати важливі сімейні збори, але вони не будуть впливати на королівський дім. «Це зроблено для того, щоб провести лінію, яка чіткіше відокремлює комерційну діяльність від Королівського дому Норвегії. Мета полягає в тому, щоб запобігти непорозумінням щодо королівського домку і надати принцесі та Дюреку Верретту свободу в їхній діловій діяльності та інших сферах їхнього життя», — йдеться у заяві королівської родини.
Як повідомляв «Міст», шведська принцеса Софія зустрілася з українцями.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply