Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Невідомий благодійник підкидає пакунки з грішми

Автор:

|

Грудень 18, 2019

|

Рубрика:

Невідомий благодійник підкидає пакунки з грішми

Уже п’ять років у британському містечку Блекголл Кольєр у помітних місцях знаходять великі суми. Нещодавно на тротуарі знову знайшли пакунок із 20-фунтовими банкнотами. Ні у місцевих жителів, котрі віддають знахідки в поліцію, ні у детективів немає пояснення цієї загадки. Пакунки з великою за англійськими мірками сумою — зазвичай це сто банкнот по 20 GBP — почали з’являтися 2014 року. Їх залишають на вулицях, на землі або біля парканів.
Поліція графства Дарем опитала безліч людей і працівників майже всіх офісів у селі, зокрема, банку та пошти, але не знайшла зачіпок. Перевірка банкнот на відбитки пальців також результату не дала.
Проте поліціянти хвалять мешканців села за чесність. По гроші ще ніхто не звертався, тому поліція повертає їх тим, хто їх знайшов. Констебль Джон Форстер розповів, що знайдений напередодні пакунок — уже четвертий цього року. «Можливо, це робить якийсь добрий самаритянин. У будь-якому разі, ми дякуємо мешканцям, які демонструють дивовижну згуртованість і щоразу віддають гроші в поліцію, — сказав він. — Походження цих пакунків залишається таємницею, тому ми закликаємо громадян повідомляти нам будь-яку інформацію, яка допоможе докопатися до суті».
З усією впевненістю стверджувати, що всі знахідки передали правоохоронцям, неможливо. Сума, яку невідомі регулярно залишають у селі, практично дорівнює середній щомісячній зарплаті в цьому графстві. Загалом у Великій Британії, за даними на 2019 рік, середня зарплата є трохи вищою і складає 2416 GBP.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply