Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Нелегал з’їв свій паспорт через депортацію з Франції

Автор:

|

Серпень 25, 2016

|

Рубрика:

Нелегал з’їв свій паспорт через депортацію з Франції

Бубакарр

У Франції стався курйозний інцидент: біженець зі Замбії спробував уникнути примусової депортації на батьківщину, з’ївши свій паспорт. Як повідомили в міґраційній службі, яка займається розслідуванням цього інциденту, громадянин Замбії на ім’я Бубакарр прибув на територію Франції влітку ц. р. Молодик спробував отримати політичний притулок в країні, проте влада йому відмовила.
Відтак вирішили депортувати нелегала на батьківщину. Однак в аеропорту міста Тулуза Бубакарр влаштував справжній дебош — у той момент, коли поліціянти спробували посадити жевжика в літак, той видерся, вирвав сторінки з інформацією про себе з паспорта і з’їв їх.
Незважаючи на це, правоохоронці все ж зробили повторну спробу відправити парубка в Замбію, проте пілот літака відмовився приймати його на борт через його аґресивну поведінку. Тепер французький суд розглядає можливість посадити нелегала до в’язниці на два місяці за порушення правил депортації. Водночас адвокат Бубакарра подав повторне прохання про надання замбійському відчайдуху політичного притулку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply