Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Найвродливіша жінка Всесвіту — українка

Автор:

|

Вересень 14, 2017

|

Рубрика:

Найвродливіша жінка Всесвіту — українка

Юліана Короченцева (ліворуч)

Юліана Короченцева на конкурсі «Місіс Всесвіт» у Південній Африці отримала титул «Найвродливіша жінка Всесвіту». «Дорогі друзі! Перші новини з конкурсної програми «Місіс Всесвіт 2017»! На офіційній церемонії вручення спеціальних титулів мене визнали найгарнішою жінкою Всесвіту! Титул Woman Mrs. Universe Mrs. Beautiful Women журі вручили українці!», — написала вона у Facebook.
Відомо, що Юля народилася в Черкасах. Закінчила з відзнакою музичну школу по класу фортепіано та загальноосвітню — зі золотою медаллю, після чого обрала фах поліціянта. Юридичну освіту отримала в Луганській академії внутрішніх справ на слідчо-криміналістичному факультеті, працювала в органах внутрішніх справ. Згодом вийшла заміж і народила двох дітей.
Жінка має досвід роботи на телебаченні та радіо, знімає короткометражні фільми та рекламу, пише статті, сценарії, організує культурні й освітні проекти для дітей, в т. ч. доброчинні заходи для дітей — вимушених переселенців зі зони проведення антитерористичної операції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply