Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Найвпливовіші українці у світі моди

Автор:

|

Вересень 21, 2017

|

Рубрика:

Найвпливовіші українці у світі моди

Днями в Нью-Йорку відбулася презентація оновленого списку найвпливовіших людей у світі моди BoF 500. Щорічно цей рейтинґ складає авторитетне видання про моду і бізнесі The Business of Fashion. Варто зазначити, що в BoF 500 увійшли дизайнери, моделі, знаменитості і ритейлери з понад 40 країн світу, а 99 з 500 імен цього року потрапили в список вперше.
Увійшли в список людей, котрі визначають майбутнє модної індустрії і двоє українців — подружжя Дмитро Євенко й Ася Мхітарян. Вони — засновники мультибрендового бутику Asthik Group, а також модного бренду Puffer Coats Ienki Ienki. «Ця українська пара швидко стала провідними підприємцями в модному бізнесі своєї країни. Вони заснували одну з найбільш швидкозростаючих роздрібних компаній в Україні — Asthik Group, і випустили модний бренд Puffer Coats Ienki Ienki», — написали редактори видання про українців.
Зазначимо, що бренд Asthik Group запустили в українській столиці 2014-го. У бутіку продається одяг від провідних українських і світових дизайнерів. Варто також згадати, що раніше журнал Business Of Fashion віддав Asthik Group місце в списку найвпливовіших мультибрендових бутиків за межами «великих столиць моди».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply