Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Найстрашніші місця планети Земля

Автор:

|

Листопад 10, 2016

|

Рубрика:

Найстрашніші місця планети Земля

Британський часопис The Daily Mail визначив найлячніші місця на Землі. Одним із найстрашніших заслужено вважається Костніца в Седлєце (Чехія). Костел повністю оброблений людськими черепами та кістками — більше 40 тис. кістяків в одній будівлі.

Костніца

Костніца

А від занедбаного дитячого психіатричного відділення центру Рокланда в Оранжбурзі (штат Південна Кароліна), побудованого в 1930-х рр., де колись тримали близько 9 тис. пацієнтів, віє інфернальним холодом. Будівля пустує вже кілька десятиліть.

Оранжбург

Оранжбург

На Філіппінах жителі гірської провінції Сагада вже 2 тис. років ховають своїх близьких у висячих трунах, які з допомогою мотузок закріплюють високо над землею на скелях. З такими пам’ятками прогулянка гірськими стежками стає «веселішою».

Сагада

Сагада

Похоронні катакомби в Палермо (Сицилія), де у відкритому вигляді покояться останки більше 8 тис. людей, місцевої еліти та видатних громадян, справляють гнітюче враження. Пройтися коридором серед мумій — важко навіть уявити такий подвиг без сирот, що виступають на шкірі.

Палермо

Палермо

До збірки також увійшов військовий шпиталь у Беліце (Німеччина), який діяв у період Другої світової війни. Спорожнілі коридори, палати й операційні зберігають дух похмурих часів і залишки жахливих медичних інструментів.

Беліце

Беліце

У Мексиці туристів приваблює інша страшна пам’ятка — мумія немовляти в Музеї мумій у Гуанахуато служить нагадуванням про страшну трагедію 1833 року, коли в місті вибухнула епідемія холери.

Гуанахуато

Гуанахуато

Серед інших лячних місць — старе єврейське кладовище в Празі (ліс із 12 тис. надгробків, могили понад 100 тис. людей розташовані шарами, одна над однрю), вуду-ринок, де можна купити висушену голову собаки, і церква Святого Юрія в Чехії з восковими фігурами Якуба Ходрави.

Прага

Прага

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply