Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Найстарший випускник ВНЗ

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Найстарший випускник ВНЗ

Австралієць Алан Стюарт (на фото)закріпив за собою титул найстаршого випускника вищого навчального закладу (ВНЗ). 4 травня він отримав ступінь маґістра медицини в Університеті SCU (провінція Новий Південний Вельс). Пан Стюарт, який мешкає в місті Лісморі, утримує незвичайний титул найстаршого випускника ВНЗ протягом п’яти років. 2006-го він потрапив до Книги рекордів Ґіннесса після отримання юридичного ступеня. За словами Соні Бравні, лектора Університету SCU, в основному її літній студент здобував освіту заочно, ведучи переписку через Інтернет.

Свій перший диплом Університету стоматології Сіднея Алан Стюарт одержав ще 1936-го. Потім він отримав докторський ступінь зі стоматологічної хірургії в Чікаґо. Після цього п. Стюарт тривалий час працював за фахом у Лондоні, Сіднеї й у населених районах на півночі Нового Південного Вельсу, а потім, на 90-му році життя, вирішив знову вступити до ВНЗ.

Сам 97-річний Стюарт уважає, що отримання нової професійної освіти для нього буде достатньо. Утім, за його словами, так він думав і після отримання третього диплома 2006 року. «Ніколи не пізно вдосконалити ваш мозок, зробити виклик самому собі, щоби чогось добитися й завести нових друзів», — зазначив Алан Стюарт. Тепер 97-річний випускник має намір відпочити в колі друзів і рідних.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply