Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

Найкраще місто для гурманів

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

Найкраще місто  для гурманів

Найвпливовіший у світі ресторанний гід Michelin назвав місто, гідне звання світової столиці смаку. Найкращим містом для гурманів знову визнали столицю Японії Токіо, яка вдостоювалася цього звання чотири роки поспіль. У цьому місті розташовано найбільше ресторанів, відзначених зірками Michelin.

Зокрема, у Токіо функціонують 16 закладів, що отримали від ресторанного гіда одразу три зірки — найвищу оцінку, що означає наявність гарної кухні, вартої спеціального відвідування. 14 із цих токійських ресторанів спеціалізуються на японській кухні й два — на французькій. Загалом у японській столиці налічується 247 відзначених зірками Michelin ресторанів, 52 з яких отримали дві зірки, а 179 — одну. Для порівняння: Париж може похвалитися лише 70 закладами із зірками від Michelin.

Найкращі токійські ресторани готують найрізноманітніші страви. Із японської кухні можна відзначити леґендарну рибу фугу, яка при неправильному приготуванні може виявитися настільки отруйною, що її вживання призводить до летального результату. Також місцеві ресторани пропонують відвідувачам суші, темпуру, гречану локшину собу й інші страви.

Зазначимо, що ресторанний гід Michelin був заснований відомою шинною компанією 1900 року, а система рейтинґування за допомогою зірок була вперше представлена 1921-го. Вважається, що нагороду у вигляді хоча б однієї зірки Michelin дуже складно отримати й легко втратити, якщо не підтримувати якість їжі та сервісу в ресторані на достатньо високому рівні.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply