Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Найгарніша бабуся в світі — 60-річна українка

Автор:

|

Травень 22, 2019

|

Рубрика:

Найгарніша бабуся в світі — 60-річна українка

Світлана Гасс

Українка Світлана Гасс спричинила справжній фурор на конкурсах краси у Болгарії та США. Вона завоювала титули «Найвродливіша бабуся світу» та Ms. Transcontinental Classic. Цій стрункій привабливій жінці от-от виповниться 60, вона має 12-річного онука, але на бабусю зовсім не схожа. Світлана народилася в Одесі, отримала фах модельєра-конструктора та фінансиста. Згодом вийшла заміж і народила дитину. На жаль, чоловік Світлани помер рано: на той момент їхній доньці було лише 11 років. Це сталося, коли 1990-х в Україні панувала економічна криза.
Жінці довелося піти у торгівлю та самій узятися за бізнес. Ще за кілька років Світлана відкрила салон краси: мріяла, щоб українські жінки доглядали за собою так, як це роблять за кордоном. Зараз вона регулярно влаштовує в своєму закладі безкоштовні дні для пенсіонерів.
Світлана Гасс не лише багато працювала, а й займалася спортом — бігом, плаванням у морі та фітнесом. Не зупинилася й коли стала бабусею! А нещодавно в життя Світлани несподівано прийшла популярність. Її донька крадькома записала маму на міжнародний конкурс краси для бабусь. Світлана не лише перемогла усіх конкуренток: її помітили представники Америки та запросили на конкурс до Атланти на Ms. Transcontinental Classic. 60-річна українка і там стала першою.
Також Світлана Гасс потрапила до Книги рекордів України як літня модель. Та попри всі свої досягнення — на йти пенсію вона наміру не має. Зараз жінка їздить на фотосесії по всьому світу, розповідає жінкам, як доглядати за собою та запевняє, що життя після 50 лише починається.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply