Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Найбагатшій українській моделі виповнилося 35 років

Автор:

|

Грудень 12, 2018

|

Рубрика:

Найбагатшій українській моделі виповнилося 35 років

Дарія Вербова, одна з десятьох найкраще оплачуваних моделей світу, котра мешкає у Нью-Йорку, відсвяткувала своє 35-ліття. У світі моди її красу називають палаюче-крижаною, а її ходу порівнюють із хвилями океану. Статки українки оцінюють в 30 млн USD. Вона має одне з найкращих у світі портфоліо. Працювала з будинками високої моди Іва Сен-Лорана, Версаче, Луї Віттона, Ґуччі, Живанші, Крістіана Діора.
У вересні 2007-го виходила на подіум у 55 показах і встановила рекорд за кількістю дефіле за сезон. Через рік на її честь відкрили зірку на «Алеї слави» в Торонто. Попри вік, зірка досі продовжує кар’єру та знімається для реклами відомих брендів.
«За знаком зодіаку я — Скорпіон і дуже вимоглива до себе. Я перфекціоністка. Майже у всьому. А тут ще й потрапила в модельний бізнес. Це непроста справа. Моделлю не можна бути зі слабкими нервами, — описала себе Дарія, — Фізичні навантаження — це само собою, але психологічний стрес — окрема пісня. Модельний бізнес — особливий світ, що живе за своїми законами. Постійні переїзди, дика конкуренція. Все це — неймовірний пресинг — успіх, поразка, знову успіх».
Незважаючи на те, що українка разом із батьками переїхала до Канади у три роки, вона ніколи не забувала про своє українське коріння. Завжди відзначає свята в національних традиціях. Дівчина чотири роки ходила в українську школу. Вміє готувати борщ, вареники і пампухи. Не боїться розмовляти на камеру українською. Крім того, каже, що в її телефоні завантажені кілька українських музичних гуртів. Під час подій на Євромайдані Дарія побувала у Нью-Йорку на протесті проти свавілля влади та прокоментувала в соціальних мережах, що Україна належить українському народові.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply