Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Надто довге прізвище

Автор:

|

Вересень 26, 2013

|

Рубрика:

Надто довге прізвище

Мешканку Гавайських островів попросили скоротити прізвище, щоб вона змогла оновити права водія. Зазвичай Дженіс Локелані Кіеханайкукауакахіхуліхіїкфхаунаеле носить із собою два посвідчення, тому що на її водійських правах не поміщається остання буква її прізвища. 

У травні ц. р. жінка отримала нову ідентифікаційну карту, у якій було вказане лише її прізвище. Жінка розповіла, що така ситуація перешкоджає нормальному спілкуванню з працівниками дорожньої поліції: коли вона надає офіцерам документи, ті не можуть отримати повну інформацію про її ім’я. Коли ж її попросили скоротити або змінити власне прізвище, Дженіс відмовилася, заявивши, що вважає подібні вимоги неповагою до корінного населення островів.
Річ у тому, що прізвище Кіеханайкукауакахіхуліхіїкфхаунаеле — це повне ім’я її покійного чоловіка. «Для деяких людей у світі їхнє ім’я означає все. Якщо я називаю гавайським старим мешканцям своє прізвище, вони дізнаються історію сім’ї мого покійного чоловіка. Коли ім’я скорочують або міняють зовсім, спотворюється зміст усього, що воно означає. На жаль, багато людей уже забуло свої справжні імена, тому що зараз немає культури поваги до імені», — зазначила жінка. Вона відстояла право носити своє незвичайне прізвище з 35 літер у суді. У дорожньому департаменті, своєю чергою, зазначили, що мають збільшити кількість символів на водійській ліцензії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply