Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

На статуї майя в Мексиці виявили QR-код

Автор:

|

Жовтень 03, 2018

|

Рубрика:

На статуї майя в Мексиці виявили QR-код

Згідно з даними експертів, знайдені на території Мексики артефакти Майя є предметами, зробленими колись інопланетянами. Остання знахідка, як запевняють прихильники паранормального, 100 % була створена позаземними цивілізаціями. Йдеться про статую, на голові якої є загадковий QR-код. У давнину люди, ясна річ, не могли використовувати такі технології. Можливо, помічений код є математичним рівнянням, яке відкриє нам події майбутнього. Якщо вірити чуткам і різним теоріям, інопланетяни здатні подорожувати в часі на своїх кораблях.
Вчені зараз детально вивчають знахідку. Вони намагаються з’ясувати, хто і коли зробив цю скульптуру. На новинних сайтах і в газетах зараз можна прочитати, що знахідка — доказ існування давніх прибульців, які пересувалися в часі за допомогою QR-кодів. Люди ж вперше зашифрували інформацію лише 1994 року.
Розшифровка коду закінчилася тим, що вчені отримали посилання на інтернет-крамницю. Найімовірніше, статуя була зроблена скульптором, який вибрав код випадковим чином. Варто зазначити, що статуя виглядає вельми містично.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply