Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

На родовищі в Канаді знайшли мумію стародавньої вовчиці

Автор:

|

Січень 01, 2021

|

Рубрика:

На родовищі в Канаді знайшли мумію стародавньої вовчиці
Молода вовчиця замерзла

На Юконі під час розмиву мерзлого ґрунту на золоторудному родовищі виявили добре збережену мумію молодої вовчиці, яка пролежала в землі близько 57 тис. років. Вчені реконструювали спосіб життя тварини. «Це найдосконаліша мумія вовка, яку коли-небудь знаходили. За винятком очей, вона ціла на 100 %», — заявила Джулі Мічен із Університету Де-Мойн (штат Айова).
Місцеві жителі з найближчого селища Тр’ондек Хвеч’ін дали вовчиці ім’я Жур. Учені вважають, що на момент загибелі вона була в своєму лігві та померла миттєво в результаті обвалення покрівлі. Результати дослідження засвідчили, що вік маленької вовчиці становив близько семи тижнів, вона нормально харчувалася та розвивалася. Основу її раціону становила риба, передусім лосось, що дещо незвично для вовків.
Аналіз генома Жур підтвердив, що вона пішла від стародавніх вовків із Сибіру, які є пращурами всіх сучасних вовків Північної Америки. У плейстоцені на місці Берингової протоки був перешийок суходолу, яким із Сибіру до Північної Америки тварини міґрували.
Як повідомляв «Міст», в Єгипті знайшли унікальні труни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply