Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

На аукціоні продали набір для полювання на вампірів

Автор:

|

Серпень 19, 2022

|

Рубрика:

На аукціоні продали набір для полювання на вампірів
Старовинний набір

На аукціоні Etwall у Великій Британії пішов із молотка старовинний набір для полювання на вампірів. Його продали за 13 тис. GBP невідомому покупцю. Це дерев’яна скринька з проштампованими ініціалами лорда Гейлі, його ім’ям та адресою. У ній зберігають інструменти та священні предмети для захисту від вампірів, два латунні розп’яття на вікові, що діють як ковзний секретний запірний пристрій, розп’яття, свята вода, дерев’яний кілок і молоток, вервечка, готська Біблія, латунні свічники, відповідні листи. Також там є документи столичної поліції того періоду.
«Цікаво знати, через страх чи чарівність, що член вищого аристократичного суспільства, людина, яка займає місце в Палаті лордів, придбала цю річ. Вона нагадує нам, що міт про вампірів зачіпає людей із усіх верств суспільства. Завдання вбити вампіра було надзвичайно серйозним, й історичні звіти передбачали необхідність у певних методах та інструментах. Кажуть, що предмети релігійного значення, такі як розп’яття та Біблії, відлякують цих монстрів, звідси й їхня присутність у наборі», — заявив Чарльз Генсон, власник аукціонного дому.
«Я був приголомшений і захоплений результатом. Це цікавий предмет, предмет для розмови. Я наштовхнувся на нього в Саутуеллі (графство Ноттінгемшир) зовсім нещодавно. Мені він сподобався своєю новизною й історичною цінністю. Цікаво, що лорд Гейлі має меморіальну дошку в лондонському Вестмінстерському абатстві», — прокоментував анонімний покупець.
Як повідомляв «Міст», у Польщі розкопали могилу з вампірами.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online