Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Морське чудовисько без очей знайшли у Новій Зеландії

Автор:

|

Лютий 02, 2017

|

Рубрика:

Морське чудовисько без очей знайшли у Новій Зеландії

У Новій Зеландії виявили безоку істоту з гострими зубами, що нагадує морське чудовисько. Знайшов це загадкове створіння Мюррей Мілгром, місцевий мешканець, котрий прогулювався знаменитим Kulim Hi-Tech Park. Він розповів, що виявив дивну рибу, коли наступив на неї в воді.
Здивувавшись знахідкою, оповідач вирішив витягнути її на берег, щоб краще вивчити. «Спочатку я дуже здивувався, побачивши, що це за істота. Тіло його було м’яким, на голові були відсутні очі, причому навіть заглиблень для них не було. Крім цього, на голові істоти було дуже багато морських равликів. Також у верхній частині тулуба у дивної істоти був присутній плавник», — поділився враженнями чоловік.
Пізніше вченим вдалося ідентифікувати створіння як гострохвостого вугра, якого рідко можна побачити, з-під товщі піску, в якій він вичікує здобич. Ці створіння можуть досягати до 2,5 м у довжину, а також дуже рідко підпливають до поверхні води. Таку ж істоту вже виявляли три роки тому в США, коли очищали пляж від сміття. Тоді труп невідомого створіння неабияк налякав місцевих жителів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply