Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Морозиво, що не тане

Автор:

|

Вересень 10, 2015

|

Рубрика:

Морозиво, що не тане

Морозиво

У Великій Британії створили морозиво, яке не тане. Найближчим часом воно надійде в продаж в одному з парків розваг країни. Рецепт ласощів його творці тримають у таємниці. Відомо тільки, що морозиво зазнає температурної обробки, завдяки чому ванільний ріжок довгий час зберігає форму.
Морозиво створювалося на «інноваційній кухні» шеф-кухаря Гестона Блюменталя. Він відомий тим, що готує в своєму закладі «Жирна качка» незвичайні страви. Наприклад, у меню в різний час були каша з равликів, морозиво з бекону, чорна ікра з білим шоколадом, а також печиво з кави та часнику.
В «інноваційній кухні» при приготуванні страв використовуються різні наукові технології. Зокрема, останнім часом популярності набула так звана молекулярна кухня, коли при готуванні використовується сухий лід, рідкий азот і центрифуга. Якщо в неї помістити, наприклад, томатний сік, то він розділиться на кілька субстанцій: червоний осад, сам сік, позбавлений пігментів і плівка з жирів. Кожну з отриманих субстанцій кухар потім використовує в приготуванні страв, щоб надати їм насиченішого смаку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply