Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Місто на продаж

Автор:

|

Березень 28, 2012

|

Рубрика:

Місто на продаж

Місто Буфорд (штат Вайомінґ), де мешкає лише одна людина, виставлено на аукціон. Єдиний житель і самопроголошений мер містечка Дон Семмонс вирішив змінити місце проживання й продати свою господарку. Торги призначено на 5 квітня 2012 року, стартова ціна лота — 100 тис. USD. Пан Семмонс назвав роки в Буфорді «прекрасним часом» для себе та своєї сім’ї, проте констатував, що всі його родичі переселилися в інші місця, а йому самому скоро доведеться виходити на пенсію.

Буфорд, що розташовується між містами Шайєнн і Ларамі, був закладений наприкінці ХІХ ст., під час розбудови трансконтинентальної залізниці. У часи найбільшої заселеності в ньому проживало близько 2 тис. робітників-залізничників і членів їхніх сімей, які згодом звідти переселилися, оскільки будівництво магістралі поступово просувалося на захід.

В управлінні Дона Семмонса, який оселився в Буфорді 1980 року, перебуває заправна станція й крамниця товарів широкого вжитку. Торгову точку п. Семмонс купив 1992-го. Крім того, у місті є відділення (поштова скринька) пошти США та вежа стільникового зв’язку, управління якими також приносить чоловікові прибуток. Потенційний покупець Буфорда отримає у своє користування близько 10 акрів землі, місце для паркування та п’ять будівель, у тому числі житловий будинок із трьома спальнями та школу, споруджену 1905 року.

Буфорд — не єдине поселення в США, де мешкає лише одна людина. Так, у штаті Небраска є селище Моновай, єдиною жителькою якого є Елсі Ейлер, чий чоловік помер 2004 року. Пані Ейлер, як і Дон Семмонс, оголосила себе мером — вона є власницею ліцензії на продаж алкоголю й платить податки в селищну казну.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply