Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Мільйон — на святкування 91-річчя диктатора

Автор:

|

Лютий 26, 2015

|

Рубрика:

Мільйон — на святкування 91-річчя диктатора

Роберт Мугабе

Роберт Мугабе, президент Зімбабве, відзначив свій 91-й день народження. Він є найстарішим правителем на планеті. Свій день народження диктатор, котрий перебуває при владі протягом 35 років, святкував цілий тиждень. Розкішна вечірка на честь Мугабе коштувала близько 1 млн USD, що є колосальною сумою для Зімбабве, однієї з найбідніших країн світу.

У розкішному спа-готелі неподалік водоспаду Вікторія 20 тис. запрошених гостей насолоджувалися стравами з двох слонів, двох буйволів, п’яти антилоп і одного лева. Крім цього, із Китаю доставили партію з іще 27 слонів.
У грудні 2014-го Мугабе заявив, що з владою його розлучить тільки смерть, хоча, згідно з конституцією країни, він може залишатися на своїй посаді, доки йому не виповниться 99 років.
Зімбабве — країна з найвищою офіційно зафіксованою інфляцією. За офіційними даними на червень 2008-го, інфляція сягнула 231 млн відсотків на рік. Зімбабвійський долар був неодноразово деномінований, зокрема на початку 2009-го — за курсом трильйон до одного. У квітні ходіння національної валюти заборонили, а в червні зімбабвійський долар офіційно припинив своє існування. Відтоді жителі країни розплачуються доларами, євро або валютами сусідніх держав зі стабільнішими економіками. Нагадаємо, що в серпні 2013 року Роберт Мугабе став президентом Зімбабве всьоме.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply