Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Марки зі зображенням Гаррі Поттера

Автор:

|

Листопад 27, 2013

|

Рубрика:

Марки зі зображенням Гаррі Поттера

Поштова служба США постановила випустити марки зі зображенням відомого казкового героя Гаррі Поттера та його друзів. Керівництво пошти ухвалило таке рішення, аби збільшити свої доходи, оскільки останнім часом служба зазнає фінансових труднощів. 

«Незважаючи на те, що обсяг поштових послуг скоротився, рівень продажів поштових марок зберігається, і така ситуація тільки підігріває наш інтерес до майбутніх марок у США», — заявив Рой Бетті, представник Поштової служби.
Чиновник висловив упевненість у тому, що Гаррі Поттер є гідний того, щоби його портрет був розміщений на поштових марках США. Крім того, він очікує підвищеного попиту на випуск марок з іншими героями саги та кіноепопеї про юного чарівника. Марки з надрукованими кадрами з фільму будуть продавати на стилізованій листівці, по чотири – на кожній.
Джоан Ролінґ, котра написала книги про чарівника-підлітка, є найбагатшою письменницею Великої Британії. За даними щорічного списку Sunday Times Rich List, її статки оцінюються в 560 млн. GBP, вона заможніша за королеву Великої Британії Єлизавету II та входить до дюжини найбагатших жінок Об’єднаного Королівства. Серія зі семи романів п. Ролінґ про Гаррі Поттера, випущених у 1997-2007 рр., була видана загальним накладом 400 млн примірників і перекладена 65 мовами світу. Наразі бренд «Гаррі Поттер» оцінюється сумою 7 млрд GBP.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply