Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Малюнки, що можуть належати невідомій цивілізації

Автор:

|

Жовтень 17, 2018

|

Рубрика:

Малюнки, що можуть належати невідомій цивілізації

Археологи знайшли в Індії наскельні малюнки, вік яких вимірюється десятками тисяч років, і які можуть належати раніше невідомій цивілізації. Зображення виявили у штаті Махараштра. «Тисячі малюнків, вирізьблених на камені, відомих як петрогліфи, виявили на верхівках пагорбів у районі Конкан», — йдеться у повідомленні.
Більшість малюнків залишалася непоміченою впродовж тисяч років. Їх вкривав товстий шар землі та бруду. Але деякі зображення все ж були відомими — їх вважали святими і їм поклонялися місцеві жителі в деяких районах.
Фахівців уражає величезна різноманітність різьблень — на них зображені тварини, птахи, люди та геометричні фігури. А те, як намальовані петрогліфи, і їхня схожість із тими, що знаходять в інших частинах світу, дає експертам підстави вважати, що вони створені в доісторичні часи та є, можливо, найстарішими з відомих науці.
«Наше перше припущення після вивчення цих петрогліфів полягає в тому, що їх було створено близько 10 тис. років до Р. Х.», — зазначив Теас Гардж, директор департаменту археології штату Махараштра. На його думку, зображення створили представники суспільства мисливців-збирачів, котрі не були знайомі зі сільським господарством.
«Ми не знайшли жодних зображень сільськогосподарських робіт, але на малюнках були сцени полювання на тварин, а також деталізація форм тварин, тому автор знав про тварин і морських істот. Це свідчить про його залежність від полювання задля їжі», — розповів він.
Шрікант Прадхан, дослідник та історик мистецтв у коледжі Декана в Пуні, котрий детально вивчав петрогліфи, вважає, що це мистецтво надихалося тими речами, які люди спостерігали навколо себе. Уряд штату виділив 3,2 млн USD на подальше вивчення 400 із виявлених малюнків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply