Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Малюйте на Великій китайській стіні!

Автор:

|

Березень 20, 2014

|

Рубрика:

Малюйте на Великій китайській стіні!

Надряпати щось сокровенне або просто залишити свій слід у історії відтепер зможуть усі відвідувачі Великої китайської стіни. Будівництво стіни, яка є одним із головних символів Піднебесної, почалося в період Воюючих царств у V-III ст.ст. до нашої ери. Усупереч існуючим помилковим судженням, стіна ніколи не була єдиною оборонною спорудою — вона будувалася в різних частинах країни за різних династій і з різною метою.

Загальна протяжність Великої китайської стіни, згідно з останніми висновками вчених, сягає 21,196 тис. км. Свій первозданний вигляд зберегло не більш ніж 10 % стіни, решта зазнала серйозних пошкоджень, причому винні тут не тільки недруги могутньої імперії або природні стихії, а й туристи, що прикрашають «фасади» оборонної споруди нагадуваннями про себе.
Аби присмирити вандалів, боротися з якими місцеві наглядачі просто втомилися, для сакраментальних графіті було виділено окрему частиу стіни. Туристам можна малювати на стінах вежі № 14 на одній із найбільш відвідуваних ділянок — Мутяньюй. Влада прогнозує, що більшість залишених написів буде зроблено зовсім не китайською, а англійською мовою. У перспективі тут планують встановити електронну сенсорну панель для графіті.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply