Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Львівське веганське кафе увійшло до списку найкращих у світі

Автор:

|

Листопад 28, 2018

|

Рубрика:

Львівське веганське кафе увійшло до списку найкращих у світі

Власники Dogs Like Ducks

Львівське кафе Dogs Like Ducks увійшло до рейтинґу найкращих веганських закладів у світі за версією авторитетного спеціалізованого порталу HappyCow. Рейтинґ опублікував ресурс Best Vegan Restaurants Worldwide. Його сформували на основі відгуків користувачів сайту, мобільного додатку та сторінки у Facebook веганського порталу HappyCow. Загалом сервісами HappyCow користується близько мільйона осіб у всьому світі.
«Для нас опинитися в рейтинґу найавторитетнішого веганського сайту у світі дуже почесно і важливо. Я й сам користуюся HappyCow, коли шукаю веганські заклади під час подорожей у різних країнах. Тож тепер про нас більше знатимуть гості з-за кордону», — розповів Борис Єргієв, співзасновник веганського кафе Dogs Like Ducks.
Загалом до світового рейтинґу увійшов 81 веганський заклад. У першій трійці опинилися ресторани зі Шотландії, Іспанії та Німеччини. Львівське кафе зайняло в списку 52-гу позицію і стало єдиним закладом від України. Головна страва в кафе Dogs Like Ducks — авторські веганські гот-доґи.

Андрій Дрозда, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply