Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Київ — найдешевший для туристів

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Київ — найдешевший для туристів

Експерти туристичного порталу Tripomatic порахували, скільки днів турист зможе прожити на 100 EUR у різних містах світу. Найдешевшим у Європі з-поміж досліджуваних міст визнано Київ. Приміром, виявилося, що якщо на ці гроші мандрівник не зможе прожити в столиці Ісландії Рейк’явіку, найдорожчому в переліку місті, навіть доби, то в столиці України цей показник доходить до 4,1 дня.

Крім того, беручи до уваги результати дослідження, можна сказати, що обід у норвезькій столиці Осло коштує приблизно, як три дні повноцінного харчування на індійському Ґоа, що став абсолютним лідером рейтинґу зі загальним показником — майже 12 днів проживання на 100 EUR. Водночас, обід у Банґкоку сумарно приблизно дорівнюватиме склянці газованої води в Римі, а одна поїздка на венеціанській ґондолі — 20 дням користування громадським транспортом у Києві.

У списку наведено 40 найпопулярніших серед туристів міст світу, у яких автори дослідження порівняли середні ціни на житло, їжу й транспорт. Другим серед найдорожчих у переліку є Осло: ніч у норвезькій столиці на людину коштуватиме мінімум 30,07 EUR. Крім того, місто стало абсолютним лідером за цінами на харчі — цей пункт перевершує показник Рейк’явіка майже вдвічі — 42,38 EUR на день. Замкнула трійку найдорожчих міст із показником 1,2 дня італійська Венеція, де розподіл витрат виявився найбільш рівномірним. Так, за ліжко в «місті на воді» доведеться викласти не менш як 20 EUR.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply