Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Купіть оселю з… дружиною

Автор:

|

Березень 19, 2015

|

Рубрика:

Купіть оселю з… дружиною

Віна Лі

Мешканка індонезійського міста Джок’якарти виставила на продаж свій будинок і запропонувала потенційним покупцям одружитися з нею. 40-річна Віна Лі має намір продати об’єкт нерухомості за 990 тис. рупій (близько 76,5 тис. USD). В оголошенні, яке вона розмістила на місцевому сайті, указано, що площа будинку складає 130 кв. м, у ньому є дві спальні, ванна кімната, гараж, а на подвір’ї є ставок з рибками. «Пропозиція століття! Купуйте будинок — і ви можете одружитися з власницею», — написала господиня.

Віна Лі овдовіла 2000 року. Вона каже, що довго намагалася знайти чоловіка, із яким змогла б пов’язати своє життя, проте так і не зустріла жодного відповідного кандидата. Коли жінка згадала про свою проблему у розмові з ріелтором, той порадив їй доповнити оголошення про продаж будинку пропозицією щодо шлюбу.
Потенційна наречена уточнила, що до претендента не буде висунуто якихось специфічних вимог. «Моя мета — продати будинок. Однак якщо я заодно знайду людину, і не важливо, парубка чи вдівця, котрий буде відповідальним і зрілим чоловіком, то чому би не вийти за нього заміж», — заявила домовласниця.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply