Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Короткий огляд Федерального бюджету на 2011 рік

Автор:

|

Листопад 17, 2011

|

Рубрика:

Короткий огляд Федерального бюджету на 2011 рік

Наступні складові частини бюджету можуть мати дуже істотний вплив на персональне фінансове становище й на вкладення коштів:

1. Податкові ставки та рівні оподаткування. Звільнення від оподаткування щодо персонального доходу збільшилося до суми $10,527; сума, від якої починається застосування максимального рівня оподаткування, підвищилася до $128,800: 29 % — федеральний податок, і 11,16 % — провінційний (Онтаріо).

2. Ґарантована прибавка до доходів. Починаючи з 1 липня 2011 року самотні літні люди з річним доходом, не більшим за $2,000 (за винятком одержувачів ґарантованої прибавки до доходу (GIS) і пенсії за старістю (OAS), будуть отримувати додаткову щорічну компенсацію до $ 600,00; подружні пари з доходом, що не перевищує $ 4,000, отримають $ 840,00.

3. Податкова знижка на позакласне навчання дітей. Батьки можуть отримати 15 % некомпенсованого податкового послаблення, еквівалентного сумі до $500 на одну дитину. Послаблення поширюється на дітей віком до 16 років, які щотижня відві­дують освітні програми, пов’язані з мистецтвом, культурою, активним відпочинком і особистим розвитком.

4. Податкова знижка на персональний догляд. Пропонується тим, хто особисто доглядає за утриманцями з розумовими та фізичними недугами, включаючи подружжя, співмешканців у цивільному шлюбі й неповнолітніх дітей. Доглядальники за хворими отримають користь від цього податкового послаблення за рахунок звільнення підвищеної суми від оподаткування. Це 15-відсоткове некомпенсоване податкове послаблення ґрунтуватиметься на сумі $ 2,000 і буде застосовуватися від початку 2012 року.

5. Податкова знижка на медичні витрати для інших утриманців. Той, хто доглядає за хворим, може претендувати на податкову знижку на медичні витрати, які виникають у зв’язку з родичем-утриманцем, за умови, що щорічна межа витрат складає $ 10,000. Поняття «утриманець» включає в себе дитину віком від 18 років, онука, батьків, прабатьків, брата, сестру, дядька, тітку, племінницю або племінника, які фінансово залежать від платника податків.

6. Податкова знижка на оплату за навчання — витрати на здачу іспиту. Винагорода, яка виплачується освітнім установам, професійним асоціаціям, міністерству провінції або іншим установам за здачу іспиту, необхідного для отримання професійного статусу.

7. Розподіл активів Накопичувальної освітньої програми (RESP) серед спільних дітей. Дозволяє батькам, які мають декількох дітей, перенаправляти накопичені за програмою кошти від тих, хто не бажає навчатися після закінчення середньої школи, тим своїм дітям, які прагнуть отримати післяшкільну освіту.

Програми освітнього накопичення

Я хотіла б нагадати моїм клієнтам про те, що найкращий подарунок для ваших дітей — це освіта. Післяшкільна освіта — це як дерево, що плодоносить щороку: воно завжди дасть вашій дитині їжу, дах над головою й можливість насолодитися більш якісним життям.

Оскільки вартість освіти зростає, усе більше й більше студентів покладається на позикові кошти, щоб оплатити своє післяшкільне навчання. Звіт Статистичного управління зазначає, що 2005 року «в Канаді збільшилася не тільки кількість осіб з академічними позиками, а й частка випускників із більшим, порівняно з минулим, боргом». Це призводить до додаткового навантаження на майбутнє фінансове становище, коли випуск­ники купують свій перший будинок, вирішують завести сім’ю або продовжити здобувати вищу освіту.

Плануйте на перспективу й відкрийте Програму освітнього накопичення (RESP):

1. Держава додасть 20 % до ваших щорічних вкладів і надасть субсидію на суму до $1,000 на рік на одну дитину при максимальному внеску на суму $5,000.

2. Всеканадська освітня позика розміром $500 для дітей, народжених після 2003 року, безпосередньо вноситься в RESP, якщо сімейний дохід є нижчим за $41,544 і якщо ви щорічно робите внесок на суму $100.

3. Ви можете робити внески до настання року, коли ваша дитина досягне 17-річного віку, вона також отримає до $ 7,200 у вигляді Канадських освітньо-накопичувальних субсидій.

4. Розпочніть місячні відрахування для полегшення фінансування освіти: $100 на місяць будуть накопичувати грошові субсидії.

5. Учні можуть використовувати RESP, якщо їх зараховано на офіційну програму навчання в коледжах, університетах і профтехучилищах Канади або за її межами.

6. Якщо ваша дитина не вступає до навчального закладу, то ваші вклади будуть повернені вам, урядові субсидії — державі, а зароблені кошти можна перевести до Програми пенсійного накопичення — RRSP.

Подаруйте післяшкільну освіту своїм дітям, онукам, племінникам і племінницям, зателефонувавши мені за номером: (905) 782-9439.

Ніхто не планує помилятися, помиляються тоді, коли немає планування майбутнього.

 

Оксана Мікуляк,

сертифікований фінансовий консультант

Sterling Mutuals Inc.

omikouliak@sterlingmutuals.com

Телефон: (905) 782-9439

Факс: 1 (801) 996-1418

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply