Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Кіт пройшов 300 км, щоб повернутися до монастиря

Автор:

|

Травень 29, 2019

|

Рубрика:

Кіт пройшов 300 км, щоб повернутися до монастиря
Кіт-мандрівник

У монастирі в с. Лаврів на Старосамбірщині тварина з’явилася три роки тому від фермера з Івано-Франківська. Отець Теодор каже, кіт був надзвичайно хитрий, розумний, ґоноровий і кумедний, та ще й крав наїдки братії.
Власник кота взимку переїхав до Луцька. Мурчика взяв зі собою, але на новому місці тварині не сподобалося. «Ігумен у Луцьку котів не любить. Одразу сказав, щоб я його не випускав всюди гуляти. Я й тримав у келії. Гуляти він виходив увечері. Певно, збагнув, що не приживеться на новому місці і вирішив повернутися назад до Лаврова. Зник якось безслідно. День кота не було, другий. Тиждень. Я дуже тужив за ним. Винив себе, навіщо привіз сюди. Навіть молився до святого Мартина, захисника приблудних тварин, щоб вберіг його», — каже о. Теодор.
Уже коли, здається, надія зникла, зателефонували з Лаврівського монастиря: кіт прийшов додому. Мурчик був страшенно знесиленим, худим і покусаним. Його спершу навіть замкнули — боялися, що може бути хворим на сказ. Утім, ветеринар повідомив, що з котом усе гаразд. Пухнастика відгодували бульйоном і зараз він почувається чудово. Ченці кажуть, що кіт почувається господарем у Лаврові.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply