Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Їстівна зелена ковбаса

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

Їстівна зелена ковбаса

Зелений смаколик

Двоє кухарів із Верхньої Баварії винайшли новий сорт ковбаси — із порошком зеленого чаю. Додавши до традиційних білих баварських ковбасок японський порошок зеленого чаю, вони створили ковбасу незвичайного зеленого кольору.

Вернер Ґроппа побував у Японії й повернувся звідти пристрасним прихильником порошку зеленого чаю матчу. Якось він і Маркус Гінтерберґер вирішили перевірити, що буде, якщо додати японський порошок у м’ясний фарш, приготований за традиційним баварським рецептом. Зелені ковбаски мають пікантний гіркуватий присмак і є дуже популярними.
Після кількох репортажів про сміливий кулінарний експеримент замовлення на новий сорт ковбаси надходять не лише від місцевих жителів, а й із-за кордону — зі Швейцарії, Великої Британії, Франції, Чехії, США та, звісно, Японії.
Ковбаски Ґроппа та Гінтерберґера, які подаються зі солодкою гірчицею й баварським кренделем, рекламуютьс як злиття традиційних продуктів харчування Баварії й Японії. Біла ковбаса, або вайсвурст, — один із найвідоміших німецьких продуктів у світі. Її виробляють із телятини та свинячого сала з приправами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply