Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Ілюмінація з 2 тис. лампочок

Автор:

|

Січень 06, 2022

|

Рубрика:

Ілюмінація з 2 тис. лампочок
Свято у Семенівці

2 км дротів і щонайменше 2 тис. мерехтливих лампочок є на подвір’ї родини Сичів у Семенівці, що на Ілюмінація набрала таких масштабів, що спровокувала без перебільшення паломництво до їхнього двору. Звичайна хата стала місцем найвдаліших селфі та святкової атмосфери.
Це ціла світлова композиція. Кожному об’єктові — інший колір. Дахи хати, хліва та гаража — у жовтому, паркан — у біло-блакитному, висаджені маленькі туї — рожеві, а з ними контрастує лавочка. По центру — ледь не п’ятиметрова ялинка мерехтить різними кольорами. А от за денного світла можна виявити весь оптичний обман. «Ялинка» — це змайстрована металева конструкція з дверцятами, обплетена гірляндами.
Це чи єдине освітлення на цій вулиці — околиці містечка. Зазвичай людей тут, а тим паче машин не так і багато, але в період різдвяно-новорічних свят все змінюється докорінно. На ілюмінацію, як у голівудських фільмах, майстер з ремонту авто Ігор Сич заощаджував чимало. Впродовж року скуповував гірлянди, але на такий ажіотаж земляків не розраховував.
Аби розвісити 2 км гірлянд Ігореві довелося тричі приїздити на малу батьківщину з Києва, де він живе. Загалом витратив шість днів. Забава — не для ледачих. У новорічну ніч ілюмінація працювала нон-стоп. Приміром, школярки розповіли, що святкували поблизу головної ялинки громади, але зізналися, що селфі на околиці Семенівки отримали значно більше вподобайок. Після демонтажу замість ялинки, ймовірно, буде квітник. А вже на наступну зиму вигадають нову світлову композицію.
Як повідомляв «Міст», у Вінниці засяяла автоялинка.

Валентина Доброта, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply