Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Готельний номер облаштували на дереві

Автор:

|

Жовтень 05, 2022

|

Рубрика:

Готельний номер облаштували на дереві
Готель «Біосфера»

Данська архітектурна фірма Bjarke Ingels Group (BIG) завершила будівництво готельного номера на дереві у шведській Лапландії. Компанія створила сферичну хатину, яка вкрита 350 будиночками для птахів.
Проєкт під назвою «Біосфера» підвішений серед дерев лісу Харадс на курорті Treehotel, який славиться вражаючим списком будиночків, створених деякими провідними архітекторами Скандинавії. «Встановлення пташиних гнізд — важливий захід. Крім того, зміна клімату призводить до того, що бум комах відбувається на початку року, і до того часу, коли пташенята вилуплюються, він уже минає. А годування є важливим допоміжним механізмом для птахів, які залишаються в Північній Швеції та потребують їжі взимку. Демонстрація використання пташиних гнізд і годування не лише в Treehotel, а й для людей, які можуть встановити їх біля своїх будинків, дуже цінна. Ініціатива Treehotel щодо вжиття таких заходів може надихнути їхніх відвідувачів зробити те саме», — розповіли в компанії.
У номер відвідувачі входять через підвісний міст. Усередині вони переносяться в простір, який здається похмурим і самотнім — із інтер’єром у темних тонах та органічними матеріалами, натхненними густотою навколишнього лісу. «Змінюючи індивідуальні розміри пташиних гнізд і розширюючи їх назовні, а також залежно від типу та щільності птахів у цьому районі, світло може проникати у внутрішній простір, зберігаючи при цьому зовнішній вигляд. Завдяки облаштуванню нового готельного номера в екологічно чистому середовищі гостям надається можливість познайомитись з птахами у безпосередній близькості, опинившись в епіцентрі природи», — додали у BIG.
Як повідомляв «Міст», компанія Jeep відкрила найекстремальніший готель у світі.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply