Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Годинник із однією стрілкою

Автор:

|

Грудень 14, 2017

|

Рубрика:

Годинник із однією стрілкою

Швейцарська годинна мануфактура IWC Schaffhausen анонсувала новинки Міжнародного салону високого годинникового мистецтва в Женеві в січні 2018 року. Під час Міжнародного салону годинникового мистецтва буде представлено колекцію з 27 нових моделей у лініях Portugieser, Portofino, Pilot’s Watches і Da Vinci.
Помітна новинка — IWC Tribute to Pallweber Edition 150 Years із єдиною секундною стрілкою, оснащена механізмом IWC 94200. Модель навіяна історичними кишеньковими годинниками 1884-го: години і хвилини на їхньому циферблаті відображаються за допомогою великих чисел, які нанесені на диски, що обертаються і з’являються у віконцях.
Модель Portugieser Constant-Force Tourbillon Edition 150 Years у корпусі з платини, із білим лакованим циферблатом, оснащена новим мануфактурним калібром IWC 94805 із ручним заведенням і запасом ходу 96 годин.
Жіноча модель Da Vinci Automatic Moon Phase 36 Edition 150 Years у корпусі з 18-каратного рожевого золота, з білим лакованим циферблатом, оснащена покажчиком фаз Місяця біля позначки «12 година». Корпус і рухливі вушка годин вкриті 206 діамантами. Модель випущена лімітованою серією з 50 примірників. Інша новинка в серії Da Vinci — Da Vinci Automatic Edition 150 Years зі синім лакованим циферблатом. Вона оснащена новим мануфактурним калібром IWC 82200 з автоматичною системою дозаведення Пеллатона і запасом ходу 60 годин. Механізм укладений в корпус із нержавіючої сталі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply