Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Годинник Бонда продали

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Годинник  Бонда продали

Наручний годинник Rolex, який у восьмому фільмі «бондіани» «Живи й дай померти» носив британський актор Роджер Мур, пішов із молотка на женевському аукціоні Christie’s за 150 тис. EUR. Аксесуар було виставлено на продаж за ціною 323 тис. EUR, однак під час аукціону він так і не знайшов свого господаря. Коли ж лот уже зняли з продажу, приватний покупець запропонував за годинник 150 тис. EUR. Аукціонний дім погодився на цю ціну.

Для того, щоби стати повноправним власником унікального годинника, покупцеві доведеться сплатити комісійний збір. Тож загальна вартість покупки складе 182 тис. EUR. Орель Бак, генеральний директор аукціонного дому, повідомив, що покупцем годинника став «європеєць, який побажав залишитися невідомим».

Цей хронометр було створено спеціально на основі виконаної в сталевому корпусі дайверської моделі Rolex Oyster Perpetual Submariner. Його задню кришку прикрашає напис Roger Moore 007. Також у годинник вбудовано безліч додаткових ґаджетів, як, наприклад, міні-пилка, за допомогою якої Джеймс Бонд звільнявся з полону, або потужний магніт, що захищав його, відхиляючи кулі.

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply