Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Екскурсії на Марс — за півмільйона

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Екскурсії на Марс —  за півмільйона

Американська ком­панія SpaceX, яка виробляє космічні ракети Falcon, оголосила про початок прийому заявок на приватні польоти на Марс. Дозволити собі це задоволення зможе той, хто готовий віддати за космічну екскурсію 500 тис. USD і не має хронічних хвороб. Щоправда, плануючи цю поїздку, варто враховувати, що летіти доведеться близько 1,5 року. А досі не з’ясовано, чи здатний людський організм витримати подібний політ. Та й можливим такий політ стане не раніше ніж через 10—15 років, коли цей маршрут дослідять професійні астронавти.

Представники SpaceX обіцяють, що вантаж і людей у відкритий космос будуть доправляти за допомогою ракети-носія Falcon 9 і корабля Dragon, який може взяти на борт сімох пасажирів. Вони розраховують на допомогу NASA й низки комерційних організацій, що займаються освоєнням космосу. Цьогоріч або на початку наступного року SpaceX має намір організувати тестові польоти апаратів на орбіту на кілька днів, наразі — без людей.

А у британського бізнесмена Річарда Бренсона справи йдуть куди краще. Він відправляє туристів тільки на орбіту, а не в міжпланетну подорож. Восени 2011-го бізнесмен відкрив перший комерційний космопорт «Америка», побудований у пустелі штату Нью-Мексико. Уже наприкінці цього року він обіцяє відправити в космос перших клієнтів, котрі заплатили за це 200 тис. USD.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply