Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Екскоханий принцеси Діани допомагає українцям

Автор:

|

Грудень 21, 2022

|

Рубрика:

Екскоханий принцеси Діани допомагає українцям
Джеймс Г’юїтт

Майор Джеймс Г’юїтт, колишній коханий покійної принцеси Великої Британії Діани, відвідав Україну. Він допомагає людям, які постраждали від російської війни. 64-річний чоловік уже виконав одну місію і ще раз повернеться в Україну перед Різдвом. Зокрема, він працює з благодійною організацією Help4Ukraine, яку заснував лорд Ніколас Монсон, 67-річний письменник та активіст.
Ця організація вивозить українців у безпечні місця, закуповує медикаменти та карети швидкої допомоги. «Джеймс Г’юїтт бере участь у справі не заради особистої слави, він виконує хорошу роботу для спільного добра», — заявив шляхтич. Крім того, п. Г’юїтт раніше створив власну благодійну організацію HOP, що займається такою ж діяльністю. «Ми проїхали 4 тис. км за три дні», — сказав він про останню місію. А також зазначив, що був близько від Запорізької атомної станції, де врятував 36 біженців, кота та собаку.
Джеймс Г’юїтт прославився ще 1986-го, коли служив молодим офіцером придворної кавалерії. Тоді в нього розпочався п’ятирічний роман із принцесою Діаною. Вона особисто підтвердила це під час сумнозвісного інтерв’ю зі скандальним журналістом Мартіном Баширом.
Як повідомляв «Міст», у Лондоні буде пам’ятник принцесі Діані.

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online