Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Екс-прем’єра на банкнотах «перетворюють» y Спока

Автор:

|

Березень 05, 2015

|

Рубрика:

Екс-прем’єра на банкнотах «перетворюють» y Спока

5 CAD

Жителі Канади взяли участь в акції, влаштованій компанією Canadian Design Resource у пам’ять про американського актора Леонардо Німоя, котрий зіграв роль Спока в культовому телевізійному серіалі «Зоряний шлях», і розмалювали його портретами п’ятидоларові купюри.

Учасники акції кульковими ручками переробляють на банкноті зображення прем’єр-міністра сера Вілфріда Лорьє (1896-1911) на Спока і викладають свої творіння в Інтернет. У Twitter ці пости, як і всі, присвячені акторові, позначені гештеґом #Spock і #LiveLongAndProsper.
«Серія канадських банкнот була дуже легкою мішенню. Портрет на них — досить великий, і запросто може бути перероблений, а колір купюри – такий же синій, як і уніформа Спока», — повідомив Тодд Фалковскі, представник компанії.
Деякі користувачі Twitter побоюються, що такі маніпуляції з грошима — не цілком законні. Згідно з інформацією сайту Канадського королівського монетного двору, ніхто не може «плавити або рвати банкноти, а також використовувати їх не за призначенням». Тим не менш, про заборону на розмальовування купюр нічого не сказано.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply