Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Дружину прем’єра визнали іконою стилю

Автор:

|

Грудень 31, 2015

|

Рубрика:

Дружину прем’єра визнали іконою стилю

Софі Ґреґуар-Трюдо

Софі Ґреґуар-Трюдо, дружина прем’єр-міністра Канади, стала іконою стилю. «Прикрасивши сторінки останнього випуску «біблії моди» — журналу Vogue, вона також надихнувши своїм вибором одягу величезну кількість твітів, блогів і статей», — пише це видання.
У дружині Джастіна Трюдо канадська індустрія моди «нарешті знайшла те, що шукала: фігуру світового масштабу, яка привертає багато уваги засобів масової інформації, любить моду і — хоч і не одягається виключно в канадські бренди — ідеально підходить для реклами місцевого виробника», — зазначає журнал.
Дружина прем’єра вже створила так званий ефект Софі, коли шанувальники відразу починають наслідувати її вибір одягу. Це робить її схожою на британську принцесу Кейт Мідлтон.
За словами канадських виробників одягу, чиї речі на публічні заходи одягала п. Ґреґуар-Трюдо, для їхніх брендів це було дуже ефективною рекламою. «Софі справді допомогла нам зробити рекламу по всій країні. Клієнти звертаються зі запитами про купівлю такого ж одягу, що був на дружині прем’єра», — розповіла представниця однієї з компаній.
Дії Софі Ґреґуар-Трюдо можуть вивести канадську індустрію моди з кризи. «Дехто може вважати моду дещо відірваною від життя, але внутрішньому канадському виробникові одягу приваблива ікона стилю міжнародного рівня може дати необхідний поштовх і зробити хорошу рекламу», — підсумовується в статті.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply