Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Дослідники знайшли легендарне Ельдорадо

Автор:

|

Листопад 28, 2019

|

Рубрика:

Дослідники знайшли легендарне Ельдорадо

Загублене місто міфічної країни Ельдорадо виявили в горах Колумбії. За леґендами, земля була багатою на золото та коштовне каміння. Дослідники використали новітню технологію під назвою LIDAR. Пристрій розташовують на облавку літака. Він бачить крізь зарості і створює детальну 3D-карту місцевості. На ній видно всі рукотворні артефакти.
На ймовірне місто загадкової цивілізації вказує розташування знахідки в ізольованому гірському масиві Сьєрра-Невада-де-Санта-Марта, який простягається вздовж карибського узбережжя Колумбії. Саме там і народилися леґенди про золото.
Вважають, що місто збудували 800 року представники давньої цивілізації Тайрона. Народ покинув батьківщину в часи іспанського завоювання. За легендою, іспанці зустрілися з людьми Тайрона та були вражені кількістю золота, яке носили тубільці. З того часу поширювали чутки про гірське місто, повністю вкрите золотом. Золота лихоманка забрала багато життів, але конкістадори так його і не знайшли. Місто вдалося частково виявити мародерам і золотошукачам 1972-го. Дослідники ж мають труднощі з подальшими пошуками через непрохідність хащ і бази банд, які поширюють наркотики.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply