Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Док Бравн записав відео, а Мак-Флай отримав кросівки

Автор:

|

Жовтень 29, 2015

|

Рубрика:

Док Бравн записав відео, а Мак-Флай отримав кросівки

Док Бравн

21 жовтня ц. р. в світі відзначали день фантастичної трилогії «Назад у майбутнє». Сага Роберта Земекіса розповідає про мандрівки в часі. Перша частина вийшла на екрани 1985-го, друга — 1989-го, а третя — 1990 року. Історія швидко набула популярності, на початку 1990-х по ній були створені серія коміксів, мультфільм і кілька комп’ютерних ігор. У головних ролях знялися Майкл Джей Фокс і Крістофер Ллойд.
На честь 30-річчя знаменитої фантастичної трилогії студія Universal Pictures записала відеозвернення Дока Бравна до людей, котрі живуть 2015 року. У своєму зверненні Док попросив усіх не засмучуватися через те, що сучасне майбутнє відрізняється від тієї версії, яка була показана в фільмі. «Я мав слушність у своїх обчисленнях, і зараз 21 жовтня 2015-го. Майбутнє нарешті настало! Воно не зовсім таке, яким ми собі його уявляли. Але не варто через це переживати. Це — знак того, що ваше майбутнє ще не написане. Нічиє майбутнє ще не написано наперед. Ваше майбутнє буде таким, яким його створите ви. Тому зробіть його хорошим!», — сказав Док Бравн.
А першим володарем нової моделі кросівок від Nike із автоматичною системою шнурівки цього дня став сам Майкл Джей Фокс, котрий виконав роль Марті Мак-Флая в епопеї «Назад у майбутнє». «Сьогодні Nike доправив подарунок Майклу Джею Фоксу, представивши інновацію першому та найзнаменитішому власникові цих кросівок», — йдеться в повідомленні компанії. У новій моделі кросівок звичайна система шнурівки інтегрована в «неповторний дизайн, який став немеркнучим маяком масової культури».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply