Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Для боротьби з ожеледицею використали кавову гущу

Автор:

|

Лютий 16, 2021

|

Рубрика:

Для боротьби з ожеледицею використали кавову гущу
Нова користь від кави

У Львові в межах пілотного проєкту вперше використали кавову гущу для боротьби з ожеледицею. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради. Згідно з повідомленням, ініціатором такого кроку стала Ірина Оршак, радниця міського голови Львова. За її словами, кавова гуща після використання має абразивні властивості і не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збирання після використання.
«Про цю ідею я прочитала у соціальних мережах. У Facebook одна громадська організація Києва написала, що в країнах Скандинавії й Європи таким чином борються з ожеледицею у парках. Я подумала: чому б так не зробити у нас, адже Львів вважається кавовою столицею України. Львів’яни люблять пити каву, є велика мережа кав’ярень, тому виникла ідея спробувати цей метод у нашому місті», — розповіла чиновниця.
Водночас вона уточнила, що кавою не будуть підсипати дороги чи внутрішньоквартальні доріжки біля житлових будинків. Поки що йдеться саме про парки, адже гуща естетичніше виглядатиме тут.
Кавова гуща має корисні властивості — покращує якість ґрунту, позитивно впливає на зелені насадження та не впливає неґативно на лапки домашніх улюбленців. Наразі в місті планують дослідити ефективність такого методу боротьби з ожеледицею та вирішити щодо його подальшої реалізації.
Як повідомляв «Міст», у Росії заледенілу дорогу посипали піском із людськими кістками.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply