Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Дівчина влаштувала фотосесію на даху автомобіля, що тоне

Автор:

|

Січень 28, 2022

|

Рубрика:

Дівчина влаштувала фотосесію на даху автомобіля, що тоне
Небезпечне селфі

В Оттаві одна дівчина знімала селфі на даху автомашини, яка йшла під воду у крижаній річці. Фото та відео інциденту з’явилися у Twitter. Джулі Боуман, очевидиця події, написала в соціальній мережі, що автомобіль юнки промчав льодом замерзлої річки Рідо в Оттаві за кілька секунд до того, як провалитися. «Ми були в Карсі, і ця машина пролетіла прямо по річці. Мене потрясло те, як швидко вона їхала… Їй пощастило, що вона нікому не завдала шкоди», — зазначила п. Боуман.
Лінда Дуглас, інша очевидиця, опублікувала фото, на якому видно, що жовта машина повільно йде під лід, тоді як невідома у червоному плащі фотографує себе, стоячи на задньому склі. Інцидент закінчився щасливо: дівчині з берега відправили каяк, в якому вона вибралася з крижаної пастки.
У поліції Оттави уточнили, що пригода з автомобілем сталася в дільниці Олд-Мілл-Вей. А водійку врятували місцеві жителі, скориставшись каяком та кмітливістю», вона не постраждала. Згодом «аматорку селфі» звинуватили в небезпечному керуванні. «Автомобіль все ще лежить у річці і може становити небезпеку для допитливих роззяв, що виходять на лід», — додали правоохоронці.
Як повідомляв «Міст», австралійці вигадали ґаджет для селфі, що літає.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply