Новини для українців всього свту

Friday, Apr. 16, 2021

Дев’ять років в ізоляції у нідерландському льоху

Автор:

|

Листопад 13, 2019

|

Рубрика:

Дев’ять років в ізоляції у нідерландському льоху
Містечко Райнерволд

У Нідерландах поліція виявила родину, яка провела дев’ять років у пивниці на фермі в північній провінції Дренте, «чекаючи кінця світу». У льоху перебували 58-річний чоловік і шестеро його дітей віком від 16 до 25 років. Їх знайшли після того, як син замовив пиво в барі в сусідньому селі Райнерволд. Свідки повідомили, що юнак виглядав розгубленим.
«Він замовив п’ять сортів пива і випив їх. Потім я поспілкувався з ним, він розповів, що втік і потребує допомоги. Тоді ми викликали поліцію, — розповів Кріс Вестербек, власник бару. — В нього було довге волосся, брудна борода, носив старий одяг і виглядав розгубленим. Сказав, що ніколи не ходив до школи і не був у перукаря дев’ять років. Він розповів, що має братів і сестер, які жили на фермі. Сказав, що він найстарший і що йому годі життя, яким вони живуть». Тоді поліціянти відвідали віддалений хутір і провели обшук. Вони виявили приховані сходи за шафою у вітальні, які вели вниз приміщення, в якому мешкала родина.
Село Райнерволд має населення менше 3 тис. людей. Ферма родини розташована недалеко від села і дійти до неї можна, перетнувши міст через канал. Господарка, частково захована за гаєм, також мала велику ділянку для вирощування овочів і козу.
Сусіда розповів, що на фермі він бачив лише одного чоловіка та дітей, і що на території ферми були свійські тварини. Місцевий листоноша заявив, що ніколи не приносив листів до цього будинку. Місцеві мешканці почали поширювати цю новину й один репортер опублікував зображення фермерського будинку.
58-річного чоловіка заарештували, після відмови у співпраці він перебуває під слідством. Будинок ферми та прилеглі території обгороджені обмежувальною стрічкою. Наразі незрозуміло, що сталося з матір’ю дітей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply