Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Чоловік пройшов 770 км у костюмі ведмедя

Автор:

|

Травень 26, 2021

|

Рубрика:

Чоловік пройшов 770 км у костюмі ведмедя
Джессі Ларіос на дорозі

Американець Джессі Ларіос пішки вирушив із Лос-Анджелеса до Сан-Франциско в костюмі ведмедя, щоб зібрати кошти для боротьби з психічними захворюваннями. 33-річний співробітник медичної компанії не взяв із собою нічого, крім телефону, ліхтарика, шкарпеток і засобів гігієни. За дев’ять днів шляху подолав 770 км.
Весь цей час Ларіос вів краудфандингову кампанію на сайті GoFundMe і збирав гроші на боротьбу з психічними недугами. Йому пожертвували майже 17 тис. USD, які чоловік перекаже Національному альянсу з психічних захворювань.
Також він висвітлював подробиці своєї мандрівки в Instagram. Джессі зізнався, що рішення про похід було достатньо імпульсивним, і на третій день він уже почав трохи шкодувати про нього. Однак підтримка людей, які стежили за ним у соціальній мережі, допомогла завершити розпочате. «Багато людей мені казали, що були в жахливій ситуації і втратили себе, але ведмідь, що йде до Сан-Франциско, відволікав їх від неґативу, в якому вони жили. Той факт, що подорож може когось надихнути і заспокоїти, зробив мене по-справжньому щасливим», — наголосив п. Ларіос.
Протягом своєї подорожі він жодного разу не зупинявся в готелі, а коли хотів відпочити, лягав на узбіччях. Чоловік у костюмі ведмедя привертав увагу, а деякі місцеві шерифи були збиті з пантелику його появою.
Джессі не хоче зупинятися на досягнутому і найближчим часом планує подорож з Лос-Анджелеса до Лас-Веґаса, а потім із Лос-Анджелеса до Нью-Йорка. Перед новим стартом він має намір удосконалити костюм ведмедя, зробивши його більш міцним і щоб «дихав».
Як повідомляв «Міст», ведмедик Гітлер став обличчям соціальної реклами.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply