Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 19, 2022

Будинок, що обертається на 360 градусів

Автор:

|

Грудень 09, 2021

|

Рубрика:

Будинок, що обертається на 360 градусів
Незвичайний будинок

Воїн Кусіч збудував на півночі Боснії для своєї дружини Любіци будинок, який може обертатися на 360 градусів, після того, як вона сказала, що хоче мати вибір, що бачити з вікна. 72-річний чоловік не має архітектурної чи інженерної освіти, але спроєктував будинок за допомогою електродвигунів та коліс старого військового транспортного засобу.
За його словами, багато років тому, коли вони одружилися, він звів традиційний будинок для себе та своєї дружини, в якому вони виховували трьох дітей. Тоді його дружина хотіла, щоб їхні спальні виходили на сонце, і вони це зробили. Утім, вікна були далеко від дороги. За якийсь час жінка поскаржилася, що не бачить, як люди заходять до двору».
Тоді чоловік сказав: «Збудую тобі будинок, який обертається, щоб ти могла крутити його, як хочеш». «Після того, як я досяг похилого віку і після того, як мої діти взяли на себе сімейний бізнес, у мене нарешті вистачило часу, щоб реалізувати бажання дружини мати можливість змінити розташування кімнат у її будинку, коли вона захоче», — згадує він.
Коментувати працю свого коханого Любіца відмовилася, але Кусіч пожартував: «Тепер наші вхідні двері також обертаються, тому, якщо вона побачить небажаних гостей, які прямують до нас, зможе повернути будинок і змусити їх повернутися».
Як повідомляв «Міст», пенсіонери переїхали в надрукований будинок.

About Author

Meest-Online