Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Будівельник звів копію єгипетського сфінкса

Автор:

|

Грудень 03, 2015

|

Рубрика:

Будівельник звів копію єгипетського сфінкса

Білоруський сфінкс

Руслан Кущин, житель білоруського міста Вітебська, побудував дачний будинок у вигляді копії єгипетського сфінкса. Конструкцію заввишки 8,5 м і шириною 9 м він звів за три роки. Чоловік є байкером, тому спочатку хотів зробити прибудову у формі черепа, але дружина не дозволила. Тоді подружжя вирішило відтворити копію сфінкса.
Руслан розповів, що хотів повністю зобразити скульптуру в тому вигляді, в якому вона є зараз, але його дружині ідея не сподобалася. У підсумку, фігура вийшла такою, якою її собі в первозданному вигляді уявляв білоруський архітектор.
Сфінкс уже налякав чоловіка, котрий відпочивав в дачному селищі. Той повертався додому пізно ввечері після застілля з друзями. У певний момент він озирнувся і побачив за собою величезну голову, підсвічену прожектором. «Мабуть, у його голові промайнуло: «Де це я, що це я?». Загалом, лаявся і кричав чоловік неабияк», — розповів господар будинку.
Крім сфінкса, на дачі п. Кущина є й інші фігури — леви, змії, атланти й орли. «До речі, всі фігури виконані з підручних матеріалів: розрізані навпіл відра, пластикові пляшки з-під напоїв, пінопласт, частково арматура, дріт», — розповів власник оселі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply