Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Британців навчають, як правильно пити vodka в Росії

Автор:

|

Травень 24, 2018

|

Рубрика:

Британців навчають, як правильно пити vodka в Росії

Посібник для британців, котрі планують відвідати чемпіонат світу з футболу в Росії, опублікував таблоїд The Sun. Автори зазначають, що Росія — «зовсім інший світ». Саме тому британське видання радить, що робити, щоб порозумітися з місцевими жителями, чим харчуватися й як пити «винятково важливий національний напій» — vodka.
Зокрема, таблоїд зазначає, що британці «відомі повною відсутністю самоконтролю, коли справа стосується алкоголю», а «росіяни відомі своєю любов’ю до горілки», і це «вбивча комбінація», тому радить не зловживати горілкою.
Горан Пилипович, власник туристичної агенції, котрий живе в Росії і допомагав The Sun складати інструкцію, рекомендує неодмінно заїдати випивку zakusi — солоними огірками. Також зазначається, що важливу роль відіграють тости, тому пити до їхнього проголошення вважається «вкрай неввічливим».
Також британцям не радять змішувати горілку з пивом, щоб уникнути жорстокого похмілля. Але і від нього є засіб, пишуть журналісти, — овочевий суп borscht. «Можливо, він не виглядає настільки ж апетитно, як «біґ мак» із картоплею фрі, але вітамін C хутко позбавить вас від головного болю. До того ж його легко і просто їсти, якщо вас верне від усього іншого», — пише газета.
Головне — британцям радять не змагатися з місцевими жителями. «Це інша культура пиття. Вони вас переп’ють», — пояснює п. Пилипович. Таблоїд просить британців звернути увагу на манери. Наприклад, при вході в чуже житло питати, чи потрібно знімати вуличне взуття і поступатися місцем у громадському транспорті babushkas.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply