Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Британський школяр ялинками заробляє собі на навчання

Автор:

|

Грудень 14, 2016

|

Рубрика:

Британський школяр ялинками заробляє собі на навчання

Раян Брук

Британський школяр Раян Брук вирощує ялинки, щоб таким чином назбирати кошти на оплату навчання в університеті. Щороку хлопчик із батьками довго блукав серед виставлених на продаж новорічних дерев, намагаючись обрати ідеальне. Щоб припинити ці марні пошуки, батько Енді Брук сім років тому подарував синові перший саджанець ялинки.
Зараз 16-річний юнак уже виростив 1,5 тис. дерев і продає їх по 20 GBP. Торік Раян продав 100 дерев, заробивши 2 тис. GBP. Цьогоріч підліток планує трохи збільшити обсяги продажів, маючи на меті назбирати гроші на навчання в університеті.
Щоб його плани здійснилися, хлопець упродовж цілого року присвячував усі свої вихідні догляданню за ялинками у спеціальний садибі в Сомерсеті. Родина школяра також дуже йому допомагає. Батько, наприклад, зрізав ялинки на продаж, бо сам школяр не міг упоратися із товщиною їхнього стовбура.
Мама і сестра Чанні напередодні продажу роздавали рекламні флаєри, щоб привернути увагу клієнтів до бізнесу Раяна. Школяр розповів, що за деревами доглядати важко. «Мене дуже підтримує моя родина. Загалом, у планах — продати якнайбільше дерев. Прибуток піде на оплату мого навчання. Щоб досягти якогось результату, завжди потрібно докласти зусиль, але врешті-решт стає зрозуміло — воно того варте», — додав хлопець.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply